Paide Kunstikool

Lai tn 33
72720 Paide
Reg. kood 75002502
A/a nr EE15 2200 2210 4000 7237

Kontakt

Tel: 5343 0826
E-post: kristina@paidekunst.ee

Info Facebookis

direktor Anneli Suits
anneli@paidekunst.ee
+372 5349 4224

õppekoordinaator Kristina Such
kristina@paidekunst.ee
+372 5343 0826

kunsti / keraamikaõpetaja Natalja Haug
natalja@paidekunst.ee
+372 5347 1138

kunstiõpetaja Malle Kera
malle@paidekunst.ee
+372 5197 7535

kunstiõpetaja Mare Olev
mari@paidekunst.ee
+372 5804 6042

kunstiõpetaja Sorge
sorge@paidekunst.ee
+372 5683 8148

meediaõpetaja Priit Jõesaar
priit@paidekunst.ee
+372 56943821

animatsiooniõpetaja Ene Taurus
enetaurus@gmail.com
+372 5853 3054

robootikaõpetaja Markus Aasa
markusaasa@gmail.com 
+372 5909 1993

kunstiõpetaja Madli Liiva (lapsehoolduspuhkusel)
madli@paidekunst.ee
+372 53475393

kunstiõpetaja Liina Tamme (lapsehoolduspuhkusel)
liina@paidekunst.ee

robootikaõpetaja Markus Aasa
markusaasa@gmail.com
+372 5909 1993