Paide Kunstikool

Lai tn 33
72720 Paide
Reg. kood 75002502
A/a nr EE15 2200 2210 4000 7237

Kontakt

Tel: 5343 0826
E-post: kristina@paidekunst.ee

Info Facebookis

direktor Anneli Suits
anneli@paidekunst.ee
+372 5349 4224

õppekoordinaator Kristina Such
kristina@paidekunst.ee
+372 5343 0826

kunsti / keraamikaõpetaja Natalja Haug
natalja@paidekunst.ee
+372 5347 1138

kunstiõpetaja Malle Kera
malle@paidekunst.ee
+372 5197 7535

kunstiõpetaja Mare Olev
mari@paidekunst.ee
+372 5804 6042

kunstiõpetaja Madli Liiva (lapsehoolduspuhkusel) 
madli@paidekunst.ee
+372 5347 5393

kunstiõpetaja Liina Tamme
liina@paidekunst.ee
+372 505 4695

kunstiõpetaja Sorge 
sorge@paidekunst.ee
+372 5683 8148

robootikaõpetaja Timo Mäeots
timo@paidekunst.ee
+372 5390 5546

meediaõpetaja Priit Jõesaar
priit@paidekunst.ee
+372 5694 3821