Õppekorralduse alused

Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides, üks akadeemiline tund on 45 minutit. Kursused kestavad korraga enamasti 2-3 akadeemilist tundi. Koolituste kestus on erinev, alates mõnest tunnist kuni mitme kuuni.

Koolitusele registreerimine

Koolitusel osalemiseks tuleb ennast registreerida e-posti aadressil kristina@paidekunst.ee.

Registreerumiseks vajalikud isikuandmed (nimi, isikukood, telefon, e-posti aadress) ei kuulu avalikustamisele. Koolitusel osaleja kinnitab registreerumisel, et on tutvunud ja nõustunud Paide kunstikooli õppekorralduse alustega.

Õppegrupp moodustatakse koolitusele registreerumise järjekorra alusel ja registreerumine on avatud kuni koolituse täitumiseni. Kui koolitus on täitunud, registreerime Teid ootenimekirja ja kui põhinimekirjas vabaneb koht, võtame Teiega ühendust.

Tasumine

Peale koolitusele registreerumist saadab Paide Linnavalitsuse raamatupidaja teile e-postile arve.

Õigus koolitusest osa võtta on Teil alles siis, kui olete arvel näidatud tähtajaks tasunud õppetasu. Vastasel korral Teie registreerimine tühistatakse.

Õppetasule käibemaksu ei lisandu, arveid väljastatakse ka juriidilistele isikutele.

Enne kursuse algust saadame Teile e-kirja teel meeldetuletuse, kus teavitame vajadusel ka esimeses tunnis vajaminevatest vahenditest jms.

Muudatused koolituste ajakavas

Paide kunstikoolil on õigus teha koolituste ajakavas muudatusi.

Koolituse edasilükkumisel või ära jäämisel teavitame registreerunuid sellest esimesel võimalusel, üldjuhul paar päevad enne koolituse algust.

Ära jäänud koolituse puhul makstakse tasutud õppemaks Teile tagasi.

Koolitusest loobumine ja õppetasu tagastamine

Kui Teil ei ole võimalik juba registreeritud koolitusest osa võtta, palume sellest teavitada õppekoordinaatorit  niipea kui võimalik e-postil kristina@paidekunst.ee

Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui 5 tööpäeva enne koolituse algust õppetasu ei tagastata. Hilisemaid pretensioone rahuldatakse vaid erandkorras.

Soodustusi ja õppetasust vabastamist üldjuhul ei tehta.

Kursuse lõpetamine

Koolituse läbijale väljastatakse soovi korral Paide kunstikooli tunnistus või tõend.

Tunnistus väljastatakse osalejatele, kes on läbinud vähemalt 75% tundidest ja saavutanud õppekavas kirjeldatud õpiväljundid.

Kui õpiväljundite saavutatust ei hinnatud või koolitus jääb pooleli, väljastatakse osalejale soovi korral tõend.

Isikuandmed

Koolitusel osaleja isikuandmeid kasutatakse ainult koolituse läbiviimise eesmärgil. Andmeid kasutatakse selleks, et edastada korraldusliku ja õppetööga seotud infot, väljastada õppetasu arve ja koolitusel osalemist või läbimist kinnitavaid dokumente.

Kvaliteedi tagamise alused

Paide kunstikooli kvaliteedi tagamise alustega saate tutvuda alloleval lingil:

Kvaliteedi tagamise alused