Head kunstikooli õpilased ja lapsevanemad!

Kuigi kunstikool on ajutiselt suletud, siis soovime meiegi, et lapsed järgnevatel nädalatel  tegeleksid joonistamise, maalimise ja teiste käeliste tegevustega. Kindlasti aitavad need tegevused tuua vaheldust igapäevasesse rutiinsesse koduõppesse.
Kunstikooli kodutööd, tähtaeg 29.03.2020:
1. Jalutuskäik õues. Hoia silmad lahti ja leia üks kevadine putukas, kevadlill või linnukene ja joonista see paberile. Et asi põnevam oleks, tee sellest foto ja kodus joonista foto järgi pilt.
Värvimisel võid kasutada värvipliiatseid või guaššvärve. Kelle soovi, võib joonistada mitmeid pilte ja kasutada töös oma fantaasiat. Loomulikult võite pildistada ja ka joonistada kõike huvitavat, mida oma jalutuskäikudel näete. Parimad tööd lähevad näitusele.
2. Hariliku pliiatsi töö. Joonista endast portree. Ole leidlik olukorra lahendamisel.
3. Fotojaht. Õpetaja Natalja ootab teie kevadest tehtud fotot oma e-postile haug.natalja@gmail.com, et panna need kunstikooli FB lehele väljanäitusele. Pildistada võib putukaid, lilli, puid, päikest ja pilvi, inimesi, loomi, ühesõnaga kõike mida näete ja mis teie jaoks kevadega seostub. Iga laps saadab oma lemmiku foto (kirjuta saates oma nimi ja klass ka kindlasti!).
NB! Valminud kodutööd võtke kindlasti kooli kaasa kui kool jälle avatakse.
Olge loovad, olge terved ja loodetavasti kohtume peagi!