Tere head õppijad!

Loodetavasti olete kõik terved ja rõõmsad ja valmis toimetama järgmiste koduste ülesannetega.

Tuletan lastele meelde, et kunstikooli kodutööd on kohustuslikud. Kõik, kes ei ole veel jõudnud eelmise korra fotojahi pilte saata, siis olge paid ja tehke seda lähema aja jooksul. Pildid saata õpetaja Nataljale: haug.natalja@gmail.com.

Ja nüüd järgmise kahe nädala tööd:

I – III klass:

  1. Ametite joonistamine, guašši või vesivärviga.  Mõtle, milline on sinu lemmik amet ja kujuta ennast seda tööd tegemas. Joonista pildile kindlasti ka taust, näiteks kui joonistad tuletõrjujat, siis joonista kindlasti ka tuletõrjeauto, veevoolikud jne. Arsti puhul joonista kindlasti ka arstitarbed või toasisustus. Tähtis on, et pildil on tegevus ja taust. Kogu paber peab värviga kaetud olema. Hoia töö alles ja kui jälle kooli lubatakse, siis võta töö kaasa.
  2. Fotojaht. Seekordne teema on vaba aeg. Pildista üles ja saada meile, kuidas sina ja su pere veedate koos vaba aega. Milliseid vahvaid tegevusi toas või õues  teete. Pildid saata jälle õpetaja Nataljale: haug.natalja@gmail.com.

IV – VI klass:

  1. Visanda koroona viiruse installatsiooni kavand. Visanda kavand, kuhu paned paika installatsiooni kõrguse, materjalid jne, ning kui jälle õppetöö jätkub, siis teed koolis visandi järgi installatsiooni valmis. Hoia visand kindlasti alles ja võta see siis kooli kaasa.
  2. Fotojaht. Seekordne teema on vaba aeg. Pildista üles ja saada meile, kuidas sina ja su pere veedate koos vaba aega. Milliseid vahvaid tegevusi te toas või õues teete. Pildid saata jälle õpetaja Nataljale: haug.natalja@gmail.com.

Olge tublid ja loomingulised ja ootame teie fotojahi pilte!