Paide kunstikool taasavab 5.-7. aastastele lastele MUDILASTE KUNSTIAKADEEMIA.Mens VANS 2020 onlinebijuta.com massage pistol bezecke topanky massage pistol automatický dávkovač mýdla lidl automatický dávkovač mýdla lidl שולחנות מתקפלים strømper str 42 greensandseeds.com massage pistol lepetitartichaut.com שולחנות מתקפלים strømper str 42 automatický dávkovač mýdla lidl

Kutsume 5.-7. aastaseid lapsi koos vanematega kord kuus, nädalavahetuse päeval, Paide kunstikooli mudilaste kunstiakadeemiasse. Kunstiakadeemia eesmärk on pakkuda lastele võimalust koos ema ja isaga midagi uut õppida ja perena koos toredasti aega veeta. Erinevatel koosolemistel on erinevad tegevused: kas joonistamine, maalimine või meisterdamine. Kuna see aasta on liikumise aasta, siis oleme akadeemia tundidesse planeerinud ka põnevaid mänge ja liikumist, mida kõik koos teha saame.

Kokkusaamine kestab üks tund, millest pool tundi tegeleme erinevate kunstitegevustega ja teise pool tundi mängimise/sportimisega.

Saame kokku laupäeval, 22. aprillil, kell 11.-12.00. Osalustasu on 5€ (hind sisaldab ühe lapse ja ema ja/või isa osalemist). Eelregistreerimine ei ole vajalik.

Rohkem infot saab küsida: tel 5349 4224, Anneli Suits.