Paide Muusika-ja Teatrimaja Avatud Galeriis on alates 6.märtsist uudistamiseks üleval Paide Kunstikooli näitus „Elu on lill”. Tööd on valminud 2022/2023 õppeaastal.

Näituse pealkiri tähistab näitusel olevate tööde rõõmsat olekut.Mens VANS 2020 onlinebijuta.com massage pistol bezecke topanky massage pistol automatický dávkovač mýdla lidl automatický dávkovač mýdla lidl שולחנות מתקפלים strømper str 42 greensandseeds.com massage pistol lepetitartichaut.com שולחנות מתקפלים strømper str 42 automatický dávkovač mýdla lidl

Võib-olla ei sobitu pealkiri mõnes mõttes hetkel maailmas toimuvaga. Kuid kui elu on keeruline, võikski vaadata ja nakatuda laste optimismist ja „Elu on lill“ ellusuhtumisest. Õpilaste tööd toovad esile laste elava fantaasia. Elu pilvedes ja elu hiigelsuurte seente keskel on mõned näited näitusel olevatest maalidest, mis annavad edasi õpilaste humoorikat maailmavaadet.

Maalide kõrval on näha ka mõned joonistused. Üks sgrafiito tehnikas töö ja teistel värvipliiatsitega teostatud joonistustöödel on kujutatud modelli, kes käis õpilastele poseerimas neljal järjestikkusel tunnil. Välja on toodud kahe kuuendiku portree joonistamise oskust.

Lisaks eelnevale on galeriis näha ka kunstikooli õpetaja Liina Tamme maale.

Näitusel osalevate õpilaste nimed on:

Kristi Karolina Kastemäe V B klass
Johanna Kalberg VI klass
Miina Marrandi VI klass
Laura Sild (vilistlane)
Karolin Assin Paide Kunstikooli süvaõpe
Eliise Koovit VII klass
Anete Pärn V A klass
Kertu Adele Saar V B klass
Karola Karell V B klass