Paide Kunstikoolil on suur rõõm teada anda, et alates septembrist saavad 1.-3. klassi lapsed õppida kunsti ka Türil.team easy on tøj til salg lucianosousa.net שולחנות מתקפלים bezecke topanky panske teplaky panske teplaky panske teplaky שולחנות מתקפלים strømper str 42 bogner overal lego friends lego friends lego friends bezecke topanky strømper str 42 bogner overal maison-metal.com

Paide Kunstikooli õpe hakkab toimuma Türi Loomemajas, aadressil Tolli 62. Kunstiõpe toimub kahel päeval nädalas. Kunstikoolis õpitakse peamiselt nelja põhiainet, milleks on joonistamine, maalimine, kompositsioon ja vormiõpetus ning lisaks valikaine. Täpsem tunniplaan on näha kunstikooli kodulehel alates augusti viimasest nädalast.

Sisseastumiskatsed Paide Kunstikooli toimuvad kõikidesse õppeastmetesse 22. ja 23. augustil kell 17.-18.00 Paides, Lai 33, II korruse kunstiklassis.

Kunstikooli saavad tulla lapsed alates 7. eluaastast (kes alustavad sügisel põhikooli 1. klassis). Katsetel laps kas joonistab või maalib etteantud teemal ning toimub vestlus nii lapse kui lapsevanemaga. Kui lapsel on kodus valmis töid, siis võib 3-4 lemmiktööd kaasa võtta, see annab parema ülevaate lapse oskustest ja fantaasiast.

Lisaküsimuste korral helistada 5343 0826 või kirjutada kristina@paidekunst.ee

Rohkem infot kunstikooli tegemiste kohta saab vaadata kooli kodulehelt www.paidekunst.ee.