Paide Kunstikooli õpilane Sofia Rodrigues Miidu saavutas 7.-10. aastaste vanusegrupis III koha.
Äramärkimist said veel Keidi Leemets koomiksiga “Minu kangelane” ja Annabel Nael koomiksiga “Üksinda kodus koos 2 venna ja õega”.
Palju õnne meie õpilastele ja nende juhendajatele Liina Tamme ja Natalja Haug!propiedadesenrepublicadominicana.com iansargentreupholstery.com lepetitartichaut.com bezecke topanky bezecke topanky massage pistol massage pistol janwoodharrisart.com strømper str 42 propiedadesenrepublicadominicana.com massage pistol greensandseeds.com greensandseeds.com iansargentreupholstery.com massage pistol

Eesti Kunstikoolide Liidu kunstikonkursile “Koomiks on kunstiteos” laekus kokku veidi enam kui 400 tööd 45. Eesti huvi- ja üldhariduskoolist. Žürii valis välja kolme vanusekategooria esikolmiku ning lisaks äramärkimist väärivad tööd, millest edaspidi pannakse kokku rändnäitus.

Õpilased said konkursil valida 7. alateema vahel, milleks olid “Minu küla loomad”, “Eesti pärimusest inspireeritud õuduslugu”, “Seiklus ajamasinaga”, “Meie aja kangelane”, “Kui õpetaja lahkub klassist”, “Üksinda kodus” ja “Minu suur seiklus”, kuid väga palju oli ka neid koomikseid, mille teema olid õpilased ise välja mõelnud.
Žürii koosseisu kuulus graafiliste novellide autor ja kunstnik Veiko Tammjärv ning kunstnik ja karikaturist Valdek Alber. Žüriile tuli niivõrd rohkearvuline osavõtt parimas mõttes ootamatult. Valdek Alber lisas, et eriti üllatas teda just tüdrukute suur huvi koomiksite vastu, sest ta oli koomikseid pigem poiste pärusmaaks pidanud.
Veiko Tammjärve sõnul rõõmustas teda asjaolu, et koomiksikunstile omaselt oli konkursile saabunud väga eriilmelisi ja erineva lähenemisega töid. Oli lühikese pildirea ja naljaka sõnumiga koomikseid, eksperimentaalsema lähenemisega töid aga ka sellised koomikseid, mis kaldusid nö suure kunsti poole.

Konkursi parimaid töid saab vaadata Eesti Kunstikoolide Liidu kodulehel https://kunstikoolid.ee/selgunud-on-koomiksikonkursi-valjapaistvamad-kunstiteosed/?fbclid=IwAR1NKblX0F8MemX_RFA84B-CPhtD8IDngnRZtjJ3LiQ2Dcawy0CFmZI25Vo

Võib olla multifilm